MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9794367
nr 979 4367
Byrå
längd: 76 cm, djup: 50 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2015
kl 20:51:32
6/9 01:45:32
150 kr
7/9 19:55:17